Happy Princess Makeover Salon

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma GirlGames2Play
Happy Princess Makeover Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve çok eğlenceli bir oyuna sahip olan eğlencenin tadını istediğiniz her an çıkar

Happy Princess Makeover Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza çok kolay bir şekilde, sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve çok eğlenceli bir oyuna sahip olan eğlencenin tadını istediğiniz her an çıkarabilirsiniz.

Happy Princess Makeover Salon oyununda etrafına mutluluk veren süreli yüzü gülen ve kendi mutluluğunu çevresine yayan güzel bir prenses ile birlikte olacak ve onunla birlikte çok eğlenceli zaman geçireceksiniz. Oyunda ona bakım yapacak, onu giydirecek ve onu süsleyecek, hem onun mutluluğuna mutluluk katacak hem de siz çok eğlenceli zaman geçirerek mutlu olacaksınız.

İlk olarak ona menüde bulunan maskeyi uygulayarak ona cilt bakımı yapacak ve cildinin mükemmel bir görünüme kavuşmasını sağlayacaksınız. Sonra ona gösterişli bir makyaj yapacak ve şık bir saç modeli uygulayacaksınız. Sonra da menüde bulunan birbirinden güzel ve son moda kıyafet modellerinin arasından en çok beğendiğiniz birini seçip giydirerek onu şık aksesuar ve takılar ile süsleyeceksiniz.

Happy Princess Makeover Salon indir